Japim maqinat me qera

Shitet nga: Mehmet 09 Dhj 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
Japim maqinat me qera per thithjen e lagshtis mykut dhe ibercukut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim