Kamer me monitor

Shitet nga: fatoni 02 Mar 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
kamer me monitor e pershtatshme per markete ,edhe vende tjera ,e sapo ardhur nga gjermania , pak e perdor ,po ne gjendej te rregullt,dhe funksionale..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim