Kompresor i sa po ardhur nga Zvicrra

Shitet nga: Beqir 11 Gsh 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
Kompresori eshte ne gjendje shume te rregullt, mund ta shihni dhe ne foto.
Eshte i sapoardhur nga Zvicrra, per ma shume info kontakto Beqir Hoti +41764045718, mund te kontaktosh ne Viber ose ne Kosove me Idrizin 044185484.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim