Plin per vetur

Shitet nga: Berat 24 Dhj 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
Plina eshte ne gjendje te rregullt e posa hjekur nga vetura per aresye te ndryshme.
Boca eshte e 50 litrave,eshte e rujtne,sistemi automatik plin-benzin,matesi i litrave i punon dhe eshte ne gjendje te rregullt. Eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e veturave si : Mercedes,Audi,Bmw,Golft,Opela etj.
Per me shum thirr ne 045 677 401.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim