Shes Diagnozen per te gjitha veturat

Shitet nga: Diagnoz 02 Pri 06:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
Shes diagnozen UNITEC per te gjitha veturat ,per leximin dhe fshirjen e gabimeve ,me kabell OBD dhe libren e vet me listen e te gjitha kodeve te gabimeve, esht ne gjendje te rregult, shum pak e perdorur.

Diagnoz, diagnose, obd, autodiagnoza, servis, diagnoze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim