Shes diagnozen origjinale per te gjitha veturat

Shitet nga: Diagnoz 18 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
Shes diagnozen UNITEC esht prodhim origjinal, per gjetjen dhe fshirjen e gabimeve ne vetur, esht ne gjendje shum te mir dhe e ruajtur ,lidhet me vetur permes kabllos se vet OBD, me te vjen edhe libra e cila tregon shifrat per te gjitha gabimet qe shfaqen ne veture.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim