Sistemi i Plines per vetur

Shitet nga: Berat 23 Nën 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
Sistemi i plines《》eshte ne gjendje te mir,Boca eshte 50 litra eshte shum e rujtne,dhe paisjet e tjera te nevojshme per instalim te plines.Per me teper thirr ne 045 677 401.
Pres blers serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim