Turbina

Shitet nga: Kushtrim 24 Dhj 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
Turbina per vw golf 5 dhe 6 per bmw 520 2008 530 2004 per vw polo llupo 3 cilindra tdi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim