shiten maqina Startek per autolarje

Shitet nga: gazmir 06 Gsh 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
Shiten maqinat oreginal dhe te reja te pa perdorura te ardhura nga italia maqinat jane ne gjendje te rregullt dhe shiten urgjent qmimi fiks 1500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim