Auto transport

Shitet nga: iveco 17 Sht 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
bejm transportin e veturav deri ne 3.5 ton neper ter kosvoen me qmime me te lira dhe siguri po ashtu bejm transport edhe jasht vendit shqipri etj.

045678749
044649560
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim