Citroën 1.9 Dizel -00

Shitet nga: Bujar 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Lipjan
Citroeni eshte ne gjendje te mire, ka te kryne serviset dhe sapo ka arsh nga zwicra, eshte i doganuar me kilometra 90.000km, dizel 1.9,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim