Kamijon VW Lt -87

Shitet nga: Liridon 28 Shk 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kamijoni esht ne gjendje te rregullt esht pa dogan dhe esht kiperash .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim