Komb/Vw T4 -99

Shitet nga: Bekim 29 Mar 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Vetura eshte ne gjendje mjaft te rregullt dhe i ruajtur poashtu mire. Punon me rregull per informata me te hollsishme me kontaktoni ne numrin e permendur me larte , besoj do te ndahemi te kenaqur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim