Komb wv t4 1.9 dizel -92

Shitet nga: Bleart... 21 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes kombin ne gjendje teper te mir viti prodhimit1992 rigjistrm deri me 06.03.2015 gumat e para I ka te reja kurse te mramat 50 % I ka te mira taxi nuk kam punu kurrezion nuk ka kerkun. .nr. 044361438dhe ne viber per thirrje mas oress 14 : 00. .+ 37745801155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim