Komb wv t4 1.9 dizell -92

Shitet nga: Bleart... 06 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Lipjan
Shes kombin ne gjendje teper te mir viti prodhimit1992 rigjistrm deri met 06.0 3.2016 gomat I ka te reja kurrezion nuk ka kerkun. Qmimi veq pak I diskutushum. Nr .044361438dhe ne viber per thirrje mas oress 14 : 00. .Per thirrje ne viber mas oress 14 : 00. .+ 37745801155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim