Kombe VW T4 1.9 dizel -92

Shitet nga: Bleart... 06 Shk 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes kombin ne gjendje teper te mir viti prodhimit1992 rigjistrm edhe 3muj ulset 8 + 1 eshte 1.9 motorin eka te mir vaj nuk hargjon gumat e para I ka te mira kurse te mramat 50 % I ka te mira kurrezion nuk ka kerkun. .nr. 044361438dhe ne viber per thirrje mas oress 14 : 00. .+ 37745801155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim