2008 Volvo EC210

Shitet nga: vehicle 01 Dhj 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
3800 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim