2011 JCB 8018

Shitet nga: vehicle 06 Shk 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
320 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim