2011 Kubota U 55-4

Shitet nga: vehicle 01 Dhj 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1833 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim