2012 Caterpillar 300.9 D

Shitet nga: vehicle 06 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
193 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim