Atego

Shitet nga: Vellezrit e bashkuar 20 Jan 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet atego 12 23 edht ne gjedjte te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim