Bager AKERMAN EC230

Shitet nga: EURO-BAG 04 Mar 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Marka: AKERMAN, model:EC230, i importuar nga Zvivra, pa asnje ore pune ne Kosove. Kontakt:049170211
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim