Bager YANMAR B 3 E

Shitet nga: Jetoni 11 Gsh 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri YANMAR VITI 1997 ne gjendje shum te mire pune : Mob - 044-443-604 - Adresa : Prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim