Bager skip

Shitet nga: jetmir 16 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 500 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet bageri skip viti 1999 gjendje te rregult
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim