Bageri YANMAR

Shitet nga: Jeton 20 Shk 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Bageri tipi YANMAR B3E viti 1997 ne gjendje shum te mir pune ka vetem nje luge pesha e bagerit 3 TON

Adresa : Lipjan - Babush i Muhaxherve
Mob 044-443-604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim