Bejm transportin e veturav

Shitet nga: Kushtrim 25 Gsh 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejm transportin e veturav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim