ELT

Shitet nga: LTE 16 Jan 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti i prodhimit 99
Dizell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim