Ford Tranzit 2.0 Dizell

Shitet nga: Ford 31 Jan 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR   2 900 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ford Tranzit 2.0 Dizell Ne Gjendje shum te mir I rujten si Jasht Po Ashtu Edhe mbrenda Me Rigjistrim Dej 28.05.2016 mundesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim