Ford

Shitet nga: Shkelqim 26 Nën 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioneta esht sapo ardhu nga zvicrra ne gjendje shum te mir ika te bera te gjtha servise me goma te reja viti prodhimi 26.08.2003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim