Iveco Krane 50 c11 tipi

Shitet nga: Jeton 03 Nën 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Korpa Lartesi 13 metra ne gjendje te rregullt pune.
Viti I Prodhimit 2001
Kilometra te kaluar 68000 Km
I ardhur nga Anglia
Gjendet ne Prishtin te Kosova Petroll
Mob: 044/443-604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim