Transport veturav

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Buja-Trans 12 Mar 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
bejm transportin e veturav ne gjith kosoven dhe jasht vendit me qmime me te lira ne vend siguri gjat transprotit

Tel : 045-678749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim