Bejm transportin e veturav 24h

Shitet nga: Kushtrim 23 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Eurocargo
Bejm trandportin e veturav ne ter kosoven 24h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim