iveco

Shitet nga: adis 26 Mar 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Eurocargo
Shitet iveco viti prodhimit 1996 osht i ardhur prej jashtit i pa doganuar qmimi me marrveshje bojm edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim