Iveko kamion

Shitet nga: kastriot 18 Dhj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamioneten iveko ne gjendje te mir osht me.sanak shum ne.gjendje te.mir regjistrim nuk ka denim 4muj baj.ndrrim me fiat kombi
Dhe nvaret me.qka.me konvenon
Tel viber 044433067 049545462
Iveco
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim