Jcb 3 cx viti 2005 macedoni

Shitet nga: Mitat 18 Jan 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Jcb 3 cx viti 2005 or pune 5.000 gjendje te rgullt me garancijom bageri gje det ne TETOVE 071-604-624 me 4 go ma treja goodyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim