Kamijonete VW LT dizel

Shitet nga: patriot 12 Sht 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 800 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin lt ne gjendje shum te mir pune teper e mirmbajtne 2.4 dizelll e qlajmruar pa denim perkthim menjhershem ne emer tonin nuk osht hipotek kamioni osht dupllak me dy par goma per mas e ka prokolicin 5 .20 metra gjat osht e rujtne shum ndrrim mundshem me bmw golf audi jeep kombi pezho reno nr tel 045383476 ose 045383473
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim