Kamion MAN 19-33

Shitet nga: Agimi 09 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin MAN 19-33. Ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim