Kamion MAN 19 464 dhe cisterna LAG

Shitet nga: nazmi aliu 13 Mar 01:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim