Kamion MAN 9-163

Shitet nga: Gzimi 26 Dhj 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni MAN 9-163
221000km
Me hebebyn ne gjendje shum te mir po sa i ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim