Kamion daf

Shitet nga: Amir rrustemi 29 Shk 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamionini po sa ardhur nga gjermani shum ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim