Kamion zastava

Shitet nga: valdet 28 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet zastava osht ne gjedje te mir teknike motorrin e ka te bam romot osht imir bojm edhe drrim me kobi me kalloq ose me grun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim