Kamion

Shitet nga: Amir rrustemi 19 Gsh 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni i ardhun ng gjermania 98 viti gumat e reja ngjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim