Kamion

Shitet nga: Amir rrustemi 05 Tet 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion i ardhun nga gjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim