Kamion

Shitet nga: Kamion 17 Shk 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni 809 ne xhendje shum te mir nuk ka nevoj per asnje investim i gatshem per pun per ma shum 044117047
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim