Kamioni man

Shitet nga: Amir rrustemi 18 Shk 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni man 98 ne gjendje perfektme hybebin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim