Kamioni

Shitet nga: Xhema 09 Nën 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin 809 viti i prodhimit 1990 ne gjendje te shkelqyer eshte dupel kabin per 7 persona posedon kran kiper ne 3 anet goma 80%te mira me nje fjal i gatshem per pune per me shum kontaktoni 044 117 047
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim