Kamjon MAN 9-163 viti prodhimit 1997

Shitet nga: Jeton 03 Maj 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamjoni MAN 9-163. I sapo ardhur nga gjermonia i doganuar dhe i rigjistruar me
Dat 05-1-2016
Me Goma te Reja , Miller Kiper
Adresa ; Prishtin
Mob 044-443-604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim