Kamjon MAN 9-163

Shitet nga: Jeton 05 Jan 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjon MAN 9-163 viti 1997 i sapo ardhur nga Gjermonija edhe i rixhistruar me Dat 05-01-2016 ne gjendje shum te Mire Pune
Miller Kiper
Adresa; Lipjan - Babush i Muhaxherve
Mob; 044/443-604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim