Kombe

Shitet nga: besniki 25 Jan 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi disel,pa regjistrim pa dogan ne gjendje te rregullt qmimi i kombit 2500
.dhe pikapi ne gjendje shum te mir ,i qlajmruar,qmimi i pikapit 2000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim