Kombe Peugeot dizel -99

Shitet nga: Mehmet 02 Jan 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin peuzho osht ne gjendje temir rigjistrim ka edhe 5 muj gumat treja 4 viti 99 osht ne gjendje porfekte boj edhe ndrrim me naj traktor ose me sene bujqesore etj por meshum kontaktoni edhe viber +37744665692
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim